| clauss a întrebat:

Pentru cei care circula cu avionul, plec in vizita in Italia cu avionu si nu am decat bagaj de mana, printre care si laptop, problema e ca nu am avut timp sa cumpar gentuta pentru el si va trebui sa il amestec cu cele utile, adica niste schimburi, intr o geanta tip servieta, am voie cu el, sau trebuie separat de imbracaminte? trebuie neaparat servieta separat? sa nu ma trezesc ca intr un exces de zel din partea celor de la aeroport ma dau inapoi, totusi am platit un bilet, plec singur si nu stau in Bucuresti, deci nu mi permit niciun pas gresit. va multumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu stiu, dar eu in locul tau as da câteva telefoane la aeroport, si soliciti biroul de informatii. In Bucuresti nu e numai un aeroport, dă cate un telefon la ambele, legea e lege, nu se aplica doar in cazul unui aeroport. Si vezi tu ce faci. Asta, ca sa eviti neplacerile, sa pornesti cu. dreptul! Drum bun si fericire!