| a34123 a întrebat:

Pentru cei care cunosc : Bacul, daca il dau la Istorie si Geografie, este din materia de clasa a12a? ( stiu ca mai am o proba scrisa la romana, dar nu stiu cum e cu istoria si geografia, pentru ca urmeaza sa ma mut de la mate info, la uman. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Gasesti aici programele disciplinelor: http://www.ebacalaureat.ro/......2-145.html

1 răspuns:
| Mario4658 a răspuns:

Prietene noi practic studiem tot liceul aceleasilucruri, doar ca mai amanuntit pe an ce trece.Asa ca toate au legatura intre ele, daca nu ai invatat in clasele 9, 10, 11, cam greu sa recuperezi acum tot.Geografia Romaniei in principal si Istoria Romanilor.Asta primesti la BAC. Funda daca te-am ajutat