| Izomer a întrebat:

Pentru cei de folosesc Internet Banking de la Alpha Bank.
Mi-am facut contul, am intrat pe el si m-au trimis sa imi schimb parola direct. Dupa mi-au cerut numele dispozitivului de securizare, ala cu VSAB...
A doua oara când am vrut sa intru in cont, nu am mai reusit, ba chiar mi-am blocat si contul. Am crezut ca e din cauza parolei, ca am gresit-o. Am mers inapoi la banca si am facut resetare parola. Acum la fel, nu reusesc. Poate fi de vina codul de securialtate de pe AlphaSafeAccess? Ma gândesc ca poate am gresit atunci numele dispozitivului si de asta. Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| tril a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la Banca. Dar nu sa ceri ce presupui tu, ci sa le spui care este problema. Local, ei vad ce este si te pot ajuta.