| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei din Bucuresti!
Ce mijloc de transport, pot lua de la aeroportul Otopeni pana la gara?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Expresul 780 Aero Otopeni-Gara de Nord(1 calatorie-3, 5lei)

6 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Te duci la un taxi si il intrebi cat iti i-a pana la gara?
vezi ca sunt care accepta si fara ceas si iti cer cam 15 euro!
asta vine vreo 500 si ceva de mii de lei (vechi)
nu e mult!

| hândel a răspuns:

Parca era si un autobuz, 780? Cred, nu l-am luat dar l-am vazut circuland pe acolo. Poti intreba personalul aeroportului sau gardienii, nu cred ca vor refuza sa-ti spuna. Taximetristii te jefuiesc nu alta. Bafta.

| ZapaciLaa a răspuns:

Este autobuZ!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criticule, vrei sa spui ce mijloc de transport iei abia dupa ce scapi de taximetristi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu... taxiul

| yoyo_4559 a răspuns:

Taxiul.