| constantinconstantin a întrebat:

Pentru cei din bucuresti...va rog help my cum ajung pe strada rosseti? care e cel mai apropiat transport public care ajunge in apropiere? eu stau lenga cora pantelimon... URGENT IN 2 ORE TREBUIE SA AJUNG ACOLO. dau fundita*****

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In Bucuresti e o strada Maria Rosetti, o strada C.A. Rosetti, o strada Piata Rosetti (diferite intre ele) si nici o strada Rosseti. Tu unde vrei sa ajungi?

| constantinconstantin explică:

Da dupa ce am pus intrebare mi-am dat seama...str maria rosseti