| Viki20 a întrebat:

Pentru reducere la biletul de tren trebuie neaparat si poza in carnet?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Logic ca sa te vada ca esti tu si sa nu creada ca e falsificat.

| Viki20 explică (pentru mgtow):

Carnet falsificat?laughing apai na, al meu nu e vizat si vreau sa-l imprumut pe-al cuiva... si nu pot sa pun poza mea pe carnetul altcuiva, mai ales ca nici n-am poza tip buletin laughing.

| mgtow a răspuns:

Daca folosesti carnetul de la altcineva nu ai reducere, trebuie sa ti-l vizezi si sa pui poza. Revenind la subiectul anterior, acel carnet imprumutat are alt nume si date diferite, cand il vede caserita o sa-ti zica ca nu e bun.

| Viki20 explică (pentru mgtow):

Apai casierita de unde sa stie ca nu e al meu? Ca doar nu-i zic ca ma cheama Vasile si pe carnet sa scrie Ion... ii zic ce scrie pe carnet, ea, saraca, n-are de unde sa stie ca nu-s datele mele, ca doar nu lucreaza la CSI...

| mgtow a răspuns:

Da, daca nu are poza o sa iti zica sa ii lasi buletinul ca sa te vada acolo si isi va da seama ca nu e carnetul tau.

| iEmonel a răspuns:

Poza si stampila.

| Agnes00 a răspuns:

Poza cu stampila scolii respective peste ea si vizat.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Buna. Nu iti trebuie neaparat poza :* Sper ca te'am ajutat big grin