| eminescu1 a întrebat:

Platesc comision daca achit facturi cu card de banca transilvania ca am inteles ca la unele banci se plateste.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Eu platesc comision pentru ca cei de la banca nu vor s-mi faca debit direct de lene. La DIGI nu platesc comision ca mi-am facut cont pe siteul DIGI si platesc de acolo.

| eminescu1 explică (pentru Salontanul):

Si eu platesc factura la RDS de pe contul de client dar mai platesc factura pentru cursul de la Eurocor pentru limba engleza si de asta ma intrebam ca oare se trage comision. mersi de raspuns

| Salontanul a răspuns (pentru eminescu1):

Cu placere!