| naviDIabLO a întrebat:

Poate cineva sa-mi afle email-ul daca are cont pe un forum pe care am si eu cont?

4 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Nu, nu poate, decat daca e un as in it happy

| princessmary a răspuns:

Depinde pe ce forum ai, si daca ti-ai expus acolo emailul

| Sniper a răspuns:

Depinde si de forum, si daca il ai tu trecut acolo.
Doar admini de pe acel forum iti poate afla email'ul imediat.
Pot si ceilalti, dar aici depinde si de setarile care's impuse pe forum.
In cel mai rau caz, daca este hacker, da! se poate afla foarte usor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Asa cum probabil nu ai observat atunci cand ti-ai facut contul, iti cerea si adresa de mail pentru finalizare. Scria ca este obligatoriu, dar ca nu va fi postata pe site. Repet, NU VA FI POSTATA PE SITE.
Raspuns: NU, doar daca este admin si are acces penste toti userii acelui site.
Sa auzim de bine si un an plin de bucurii!