| Adrian100 a întrebat:

Poate cineva va rog sa imi spuna cum fac rost de internet nelimitat pentru telefon? Vreau sa spun ca, mi-am luat o cartela frog, am incarcato si am activat o optiune cu 3000 de minute, smsuri si altele si 250 mb de trafic inclus de internet, care s-au dus in 5-6 zile. Web 'n' walk este de asemena incompatibil cu telefonul meu. In concluzie, mai stiti si alte modalitati?

1 răspuns:
| Izaaaaq a răspuns:

Da.Cumparati o cartela de Vodafone.
Ai gratuit si nelimitat netul. Daca incarci cartela cu 2500 de min, costa 5 E.Pa,pa :*