| Cristian36 a întrebat:

Poate omul sa creeze o constiinta? adica un creier uman? nu intr-un pc asa simplu un creier astfel incat sa ii dea simturi si coduri artificiale?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poate, deoarece omul nu are capacitatea pe care o are Dumnezeu, numai Dumnezeu poate crea, omul din păcate distruge tot ce Dumnezeu a creat cu atîta întelepciune, omul cu prostia lui o distruge.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Decxster):

Decît sa i ti bati joc sa fi ironic, ai citi Biblia dar este usor sa fi batjocoritor.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Decxster):

Nu degeaba i-am dat ignore ăluia! laughing

Răspuns utilizator avertizat