| GolopențaAdrian a întrebat:

Populatia lumii este in crestere sau scadere?

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

Este in crestere.

18 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Crestere.

| sublime89 a răspuns:

In crestere accelerata. Acum 5 ani am ajuns la pragul de 7 miliarde, iar acum suntem deja 7.3 miliarde.

| alexandrualind a răspuns:

In crestere pentru ca mor mai putini oamenii(traiesc mai mult)pentru ca se tot fac pe medicamente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit.Populatia lumii este inscadere daca nu punem Chizezii.Peste tot este programul de decimare in masa. Urmariti cati morti in atacuri si razboaie, plus natalitatea scazuta in Roamania.Numai o idee.Desigur ca populatie este in scadere. Daca nu erau chinezii, nu mai eram multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://refublog.blogspot.ro/......recut.html
Dar numai chinezii se inmultesc in prosteala.

| JetBlueJet a răspuns:

Ai dat din greseala funda?

| GolopențaAdrian explică (pentru JetBlueJet):

Nu de ce?

| JetBlueJet a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Pai nu ma gandeam ca pentru trei cuvinte imi vei da funda.
De aceea am intrebat.
*Multumesc.

| GolopențaAdrian explică (pentru JetBlueJet):

Pai alea trei cuvinte este un raspuns la intrebare

| MistretulPufos a răspuns (pentru JetBlueJet):

Pentru ca e utilizatorul care da cel mai repede funda fara sa astepte si alte raspunsuri...

| JetBlueJet a răspuns (pentru MistretulPufos):

Populatia chiar este in crestere, uite-te pe net sau intr-o carte. :3
*Nu-i vina mea ca el mi-a dat funda...nu l-a obligat nimeni, o poate da cui vrea.Nici nu stiam ca da funda.Asa ca ciocul mic si vezi-ti de treaba si nu mai comenta aiurea.

| GolopențaAdrian explică (pentru JetBlueJet):

Sunt de acord cu tine in ce i-ai spus

| MistretulPufos a răspuns (pentru JetBlueJet):

Stiu boss stai nu da pls. Vroiam sa spun doar ca e utilizatorul care da funda cel mai repede, ti-am raspuns la intrebarewinking

| JetBlueJet a răspuns (pentru MistretulPufos):

Nu asa a parut.In fine. happy

| Fcp_Laura_1998 a răspuns:

Normal, in crestere pe minut se nasc peste 100 de bebelusi in intreaga lume.

| DenisaLet a răspuns:

In crestere