| UserName250000 a întrebat:

Porcarie si jumatate Youtube-ul asta! PORCARIE PORCARIE SI PORCARIE SI PORCARIE INCA DE 10 MILIOANE DE ORI! In ultima perioada cand intru pe un video nu se aude, sta la 0:00, dar video-ul continua, desigur cu loading. Pe Android nu mi se intampla asta. Am incercat pe alt PC si la fel se intampla.

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Nu cred eu ca Google, o companie atat de mare in lumea asta nu ar optimiza Youtube-ul, nu cred asa ceva. Poate internetul de unde ti s-a intamplat tie asta nu e bun, sau ai fie un pc/telefon mai slab care nu poate rula cum trebuie acest site. Dar nu mi s-a intamplat mie cel putin, asa ceva.
Ti-am mai spus, si iti repet: o companie ca google nu ar trece cu vederea o asemenea problema daca ar fi la toti utilizatorii.

Bafta!

| deadhoe a răspuns:

La mine nu e asa laughing