| anaraffaella a întrebat:

Posted yesterday at 10:10 AM
Am un laptop Toshiba care de ceva timp nu porneste.Se deschide de la butonul de pornire insa nu se aude sunetul specific de pornire iar ledul care indica hard diskul nu luminează.Am mai încercat sa il pornesc in urma cu câteva zile si a pornit de la a doua încercare, am mai încercat si in ziua următoare si a pornit dar in zilele următoare nu s-a mai deschis.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe mine ma doare burta. Poti sa-mi dai un diagnostic fara sa ma vezi in conditiile in care in zona burtii pot fi cateva sute de diagnostice?