| Nicolette_Nathalie_1990 a întrebat:

Pot afla ce adresa de email are respectivul la contul de facebook? Pare imposibil dar nu stiu...va intreb si eu pe voi.Multumesc mult.

14 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Desigur.

| Nicolette_Nathalie_1990 explică (pentru unknownn):

Cum? Ajuta-ma te rog frumos daca stii.Multumesc happy

| Ama112 a răspuns (pentru unknownn):

Cum? Ca si eu vreau sa stiu!

| unknownn a răspuns (pentru Nicolette_Nathalie_1990):

Cu un tool facut de mine in AutoIT.Cat $ dai?

| Nicolette_Nathalie_1990 explică (pentru unknownn):

big grin cati vrei big grin

| Ama112 a răspuns (pentru unknownn):

O doamne totul se rezuma la bani in ziua de azi straight face

| unknownn a răspuns (pentru Nicolette_Nathalie_1990):

1$ pe e-mail sau 10$ tool-ul.

| unknownn a răspuns (pentru Ama112):

Normal ca totul se rezuma la bani, eu am pierdut timp documentandu-ma si scriind-ul.Doar nu vroiai sa-ti dau free?straight face

| Ama112 a răspuns (pentru unknownn):

Pai sunt o multime de aplicati gratis...
Exemplu: ca cele pentru. telefoanetongue

| Nicolette_Nathalie_1990 explică (pentru unknownn):

Eu stiam ca aici ne ajutam unii pe altii..nu stiam ca e nevoie sa ìi si platim pe cei care ne ajuta, oricum...multumesc frumos sad

| unknownn a răspuns (pentru Nicolette_Nathalie_1990):

Da frate, te asteptai ca dupa ce am muncit 2 saptamani de mi-au sarit capacele, zeci de energizante baute si nopti pierdute, sa il dau free la toti ratatii?straight face

| MeGustaXD a răspuns:

Păi dacă intri pe profilul lui, apoi la informaţii/"despre". ceva de genul, s-ar putea să îţi apară şi email-ul. Baftă!happy

| Nicolette_Nathalie_1990 explică (pentru MeGustaXD):

Am inteles, dar daca el are toate informatiile salvate sa le vada doar el, mai exista vreo posibilitate de-a putea afla? Multumesc mult happy

| MeGustaXD a răspuns (pentru Nicolette_Nathalie_1990):

De altă posibilitate nu ştiu.thinking