| XShotx2 a întrebat:

Pot avea 2 rate simultan la 2 firme diferite, am un laptop de la cei de la Flanco si maine as vrea sa i au un telefon de la cei de la Altex, intrebarea mea este daca se poate sa am aceste 2 rate simultan, si ca nu este o problema pentru cei de la Altex ca am deja rate la Flanco, funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti, daca ambele rate nu depasesc maximum 50% din venitul net lunar.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu intregi pragul de creditate impus de banca poti face cate credite vrei