Întrebare recomandată | Raluka_Mocanu_1999 a întrebat:

Pot legaliza o copie dupa diploma de bac si in alt oras?

4 răspunsuri:
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Poti sa mergi cu diploma la un notar public si sa iti legalizeze copii, nu pare sa conteze in ce oras te duci.

Trebuie sa iti duci cu tine neaparat Diploma de bacalaureat, daca ai facut tu copie, nu stiu daca e valabila. CEL MAI BINE SA FACA cei de la notar copia.

| Andreeush a răspuns:

Da, poți căuta un notar în ce oraș vrei tu și să faci câte copii vrei.

| Ion02102 a răspuns:

La notar

| Rihhana1 a răspuns:

Buna! Mergi la un notar public cu originalul si iti legalizeaza in orice oras, nu este o regula.
Notarul trebuie sa aiba dreptul de a legaliza acte.