| raduradu2014 a întrebat:

Pot plati amenda de circulatie la cec bank in Bucuresti? (daca nu sunt din Bucuresti)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate plati la orice unitate CEC Bank din tara, inclusiv din Bucuresti, indiferent unde ai domiciliul.

| raduradu2014 explică (pentru Ioandelasal):

Am fost astazi la cec si nu se poate plati daca nu sunt din Bucuresti.

| Ioandelasal a răspuns (pentru raduradu2014):

Este o prostie. Am platit o amenda de circulatie pentru fiul meu, la CEC Ban, in localitatea mea de domiciliu, el avand domiciliul in alt judet fata de domiciliul meu.