| Adr1aNNN7 a întrebat:

Pot ridica colet postal daca nu am buletin si vin cu un parinte?(coletul este pe numele meu) FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Il poti ridica daca ai la tine si certificat de nastere in afara de unul din parinti ca insotitor.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate pentru ca numele de familie e acelasi si nu zice nimic.

| loryys a răspuns:

Da se poate. ii spui numele tau si-ti da coletul. funda?

| xgamerz a răspuns:

Da, poti sa mergi cu oricine care NU este minor, un prieten/a. Si zici ca buletinul tau l`ai uitat aksa, si il folosesti pe a prietenului etc.
Sau daca ai pe cineva cunoscut acolo...
Baftawinking

| Anonim00001 a răspuns:

Daca vii cu parintele, sigur