| LanguageMaster a întrebat:

Pot să fac contract de internet cu o firmă și contract de televiziune cu o altă firmă?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Normal că poți.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca gasesti aceste servicii separat, da. Poti chiar sa faci contracte cu mai multe firme, pentru aceleasi servicii; vei avea mai multe retele, si te vei conecta la care vrei.

| Sofer a răspuns:

Dacă nu ai posibilitatea sa găsești ambele servici la aceeasi firma. Se poate și separat.

| aditimus a răspuns:

Desigur

| JicaContra a răspuns:

Da, dar vor fi mai scumpe
in general cand iei la pachet iti fac o reducere
MAI ALES ca fiecare trebuie sa isi traga echipamentul la tine in casa, echipament care costa