| fugi5555 a întrebat:

Pot sa-mi iau bilet de avion dacă n-am buletinul schimbat?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Daca e pe cale sa expire si inca e valid, DA, POTI
daca a expirat atunci NU
iar daca cumva dupa ce ai luat biletul iti expira buletinul atunci mai bine nu mai pleci pana nu il schimbi, pentru ca O SA AJUNGI LA INCHISOARE... NO SHlT! aia de la aeroport nu se joaca cu asa ceva

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bilet poti sa-ti iei, dar nu vei putea calatorii cu avionul, fara un act de identitate valabil (neexpirat).
Daca ai pasaport, poti sa-l folosesti pe acela, in locul buletinului expirat.

| Goete a răspuns:

Cu cine vrei sa schimbi buletinul?

| FlappyXXX a răspuns:

Normal că poți... oricine poate să cumpere. Problema la tine este că nu vei putea călători cu acel avion dacă buletinul este expirat.