| LeiAdrian a întrebat:

Pot sa trag ceva la imprimanta daca nu are tus si daca am scris in WordPad si in Note Pad si nu in Microsoft Word? Va rog repede!

Răspuns Câştigător
| 21ACCESS a răspuns:

Poti sa tragi, dar o sa-ti iasa foaia alba happy

5 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Poate fi scris in orice program, daca nu are tus degeaba.

| VORTEX a răspuns:

Pai daca nu are tus cu ce vrei sa printeze? cu aer? nu poti printa nimic daca nu ai tus, indiferent prin ce program scrii textul.

| lilme89 a răspuns:

laughing Nu se poate fara tus.

| Marius96 a răspuns:

Pai daca u ai TUS cum vrei sa scoti la imprimanta?straight face
TUS=CULOARE
Cu ce vrei sa-ti scrie imprimanta?
+
Ca nu conteaza in ce program scrii straight face laughing

| microsedd a răspuns:

Daca imprimanta nu are tus nu poti sa printezi la ea por si simplu nu iti va porni, probabil ca iti va da eroare sau nu iti scrie nimic pe hartia pe care o "printeaza" si da poti sa printezi ceva pe care l-ai scris in notepad sau in wordpad