| wannabe a întrebat:

Pot sa trimit mesaje prin bluetooth cu un nokia 6303? daca da, cum anume?

7 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Mesajele se pot trimite dacă distanţa dintre cele două aparate este de maxim 100 metri.

| wannabe explică:

Nam gasit crying si stiu ca un prieten de al meu avea nokia si trimitea mesaje prin bluetooth. straight face

| wannabe explică:

Stiu bwa at wits' end dar nu gasesc in mesaj sa scrie optiuni expediere prin bluetooth

| DexTer a răspuns:

Este un program nu mai stiu cum ii zice .......se instaleaza pe ambele telefoane si se vorbeste ca pe mess

| Punishment a răspuns:

Se poate.
iti pornesti bluetooth, intri la notes acolo in meniu, scrii ce vrei sa scrii, salvezi si il trimiti prin bluetooth ca un fisier normal happy

| adi_7507 a răspuns:

Si nu ti se pare normal? Bluetooth-ul e pentru transfer de fisiere nu de mesaje! DOH!
Poti cauta aplicatii de chat over bluetooth pentru S40.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa aiba si el ce ai u