| Lalalalalalalalalala a întrebat:

Pot sa votez la referendum daca am buletinul cu domiciliul in Galati si eu sunt in alta localitate? Pot sa votez in acea localitate doar cu buletinul? big grin Multumesc.

Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

Da, poti sa votezi pe listele speciale!

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Se poate vota indiferent de locul unde te vei afla.

| Xenya a răspuns:

Poti sa votezi din cate stiu.Hai sa gandim putin logic, atunci cand mergem sa votam se pune o stampila pe spatele buletinului nostru si ar fi imposibil sa mai mergem sa votam si la adevaratul nostru domiciliu deoarece ar exista dovada ca am votat deja

Răspuns utilizator avertizat
| EmiiLoveYou a răspuns:

Cred ca da.