| oanabaloana a întrebat:

Pot vedea ce prieteni are in lista de messenger, o persoana din lista mea?

18 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Nu, se numeste violarea intimitatii.

| edy132 a răspuns:

Nu poti, dar poti face schimb de liste.

| FunKesha a răspuns:

U, nu poti vedea decat daca ii afli parola si intri pe adresa ei e messenger. Doar atunci poti afla.

Alt mod este sa intrebi respectiva persoana, caci adresele de e-mail de pe o alta adresa care nu e a ta nu pot fi aflate tocmai de aceea exista parola de mess ca sa protejeze aceste contacte, intelegi? Deci tu poti incerca sa ii afli parola, dar nu e prea legal si atunci vei vedea si contacte pe care le are respectivul in lista.

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| SentimenteColorate a răspuns:

PEI DAI ctrl h :d succes si daca vrei sa tr mesaj la toti de odagta ctrl m succces funda?

| Twitter a răspuns:

Numa daca ii stii parola... rolling eyes

| Anonim_8545 a răspuns:

Nu cred, doar dacă o întrebi ce prieteni are. :-d

| Ochiialbastrii a răspuns:

Nu

| deyutzyk97 a răspuns:

Pai ii poti trimite toata lista si ii are si ea si atunci ii poate vedea

| AnemonaP a răspuns:

Doar daca o intrebi sau daca ai parola ei sa intri pe id ei

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Nu poti sa vezi asta decat daca ii stii parola si intri pe contul respectivei persoane.
Asa nu poti. E confidential!:*

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Nu, doara daca ii stii parola.

Răspuns utilizator avertizat
| Avril_2123 a răspuns:

Din cate stiu eu nu sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poti vedea decat daca ii afli parola si intri pe adresa ei e messenger. Doar atunci poti afla.
Alt mod este sa intrebi respectiva persoana, caci adresele de e-mail de pe o alta adresa care nu e a ta nu pot fi aflate tocmai de aceea exista parola de mess ca sa protejeze aceste contacte, intelegi? Deci tu poti incerca sa ii afli parola, dar nu e prea legal si atunci vei vedea si contacte pe care le are respectivul in lista.

Sper ca te-am ajutat! Fundawinking?

| Emii_7808 a răspuns:

Da doar daca ai un program happy funda?

| mirela01 a răspuns:

Pai nu stiu eu una nu cred ca poti vedea

| Lorrypunk a răspuns:

Imi pare rau dar nuh