| PainTech a întrebat:

Poți monta afișe/panouri cu "camere de supraveghere" / "alarmă" / "vehicul monitorizat prin GPS" dacă nu există camere / alarme / sistem GPS in zona/vehiculul respectiv?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti monta pe orice proprietate privata, cu acordul proprietarului.

| sierra1 a răspuns:

E mașina ta? poți scrie ce vrei

| JicaContra a răspuns:

Mai mult... poti sa pui camere de supraveghere false:
https://www.emag.ro/search/camera+supraveghere+falsa/sort-priceasc
se practica pentru motivat angajatii

| PainTech explică (pentru JicaContra):

Am văzut asta pe Amazon acum ceva vreme. Bine de știut că sunt și pe eMag.

| GeorgianRaGe a răspuns:

Da poti monta fara problema, unele persoane pun la porti ca au caini rai chiar daca nu au nici un caine.