| Sasukesmecherul a întrebat:

Preferati sa stati la gazda sau la internat?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce fel de persoană ești. dacă preferi să fii mai mlt singur, gazdă, dacă ești sociabil și îți place să te distrezi, mai bine internat

| RAY a răspuns:

Gazda fiind introvertit

| Frank51 a răspuns:

Prefer cămin. Am stat și în gazdă și e ok, am stat și în chirie singur și e ok, pur și simplu depinde de caracterul fiecăruia.

| raMLesS a răspuns:

Daca gazda e o cunostiinta sau o fata buna, atunci sigur ca stau in gazda, doar nu-s nebun la cap.

| Lukasssz a răspuns:

Camin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La internat la liceu e groaznic, la internat (camin) la facult e agreat de multa lume, chiar placut. La gazda depinde cine iti este gazda, stii ce zic? laughing Raspund final:depinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chirie. Nu imi place sa locuiesc cu straini.

| tonyc7 a răspuns:

Camin, daca e vorba de facultate, dar cu conditia sa stai cu colegi de treaba in camera care sa te respecte si cu care sa te poti distra.
La gazda, oricat confort ai avea, te plictisesti rapid plus ca induri singuratate.

| ReZiSTorr a răspuns:

La camin e cea mai faina studentie.Am stat la camin 1 an de zile si e super fain, asta daca stii sa imparti cu ceilalti din camera ceea ce ai tu si esti o persoana mai comunicativa