| Genevaaa a întrebat:

Pretul unui aparat dentar fix este 2500 doar o arcada sau ambele? Adica si sus si jos

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! happy Pe arcadă. Spun asta pentru că și eu mi-am pus aparat dentar și preturile derivă undeva la 2000, 2300, 2500 de leiwinking Al meu a costat 1800, am căutat cel mai mic preț din oraș. big grin Te sfătuiesc să încerci în mai multe părți. Aparatul dentar fix(metalic) tot la fel își face treaba și funcționează. Deci nu înțeleg variațiile de prețuri. Mult succes! Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Doar o arcada ar trebui, si probabil ca te referi la un aparat standard (nu ca ar fi rau), nu la unul mai modern.

| outsidethebox a răspuns:

Întreabă-i pe cei care ti-au furnizat acest pret.