| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce metodă/test aș putea afla dacă adidașii Puma,Nike, Adidas care îi cumpăr de la cineva sunt originali și nu fake-uri?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Metoda,cumpara din afara tarii laughing asta e cea mai buna metoda, mai exact cumpara din America, cel putin ai garantia ca cumperi exact ce vrei.

| Catalina990099 a răspuns:

Pe "limba " înăuntru scrie tara, ex: Vietnam
Dacă scrie China nu s originali.

| Milies_Bianca_1994 a răspuns:

Fiecare papuc are un cod si poti cauta codul pe internet sau are acea eticheta in papuc cu marimea, locul unde a fost fabricat etc