| anonim_4396 a întrebat:

Problema Sleeping Dogs :

am luat jocul instalat perfect, intrat in el merge dar cand incep sa ma joc imi merge foarte greu. poate ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi ca vreau neaparat sa il joc. uitati configuratia pc-ului meu : procesor - AMD Athlon 64X2 dual core 4200.2, 2ghz
Ram - 2gb DDR2
Placa Video - Ati Saphire 6570 2gb/128 biti GDDR3

2 răspunsuri:
| HighDef a răspuns:

Incearca sa il setezi pe low, vezi cum se misca. daca tot nu se misca bine incearca sa vezi fps`urile (poti folosi programul fraps). Sau poti oricand sa returnezi jocul la magazinul de la care l-ai cumparat (presupunand ca l-ai cumparat)

Răspuns utilizator avertizat