| Erika120192 a întrebat:

Pt un laptop ce windows merge instalat? Merge Windows 7 Ultimate de 32 B?

6 răspunsuri:
| Wokez a răspuns:

Poti sa instalezi orice windows pe laptot atata timp cat ai suficienta memorie RAM
precesorul bun
etc!

| MihaiGe a răspuns:

Sigur ca merge.
Bafta!
Doar ca trebuie sa ai cerintele.

| njohn a răspuns:

Pentru win 7 trebuie sa ai cel putin 1gb de ram

| Denisucu55 a răspuns:

Salut! Sigur ca merge, doar daca nu e un laptop antic... Merge chiar si Win 8. Sper ca am ajutat!

| MonsterManiacs a răspuns:

Win7 ultimate 32 b citeste numai 3.5GB RAM deci daca ai mai mult RAM pune pe 64 b

| Chelios_Chev_1994 a răspuns:

Depinde de performantele laptopului tau. Daca ai un i3 sau i5 si 4 sau 8 gb ram merge orice wondows inclusiv 8.