| Dianna_8523 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie va rog cat este ora in Romania daca in America (eastern time) este 8pm?
Multumesc.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Romania va fi ziua urmatoare, ora 2 AM, Romania fiind cu 6 ore inainte. Numai bine!

| smileKiller a răspuns:

Cam 3 dimineata

| DLeonard a răspuns:

3am.

| DLeonard a răspuns:

Aici poti vedea cat este ora in eastern time:http://wwp.greenwichmeantime.com/time-zone/usa/eastern-time/

Daca faci un calcul este cu 7 ore in urma fata de a Romaniei.Deci, daca in America este 8pm atunci in Romania va fi 3am.

| ġคвÿ a răspuns:

Acum este 20:35

| Dianalina a răspuns:

Acum este ora 20:29