| RaduManole a întrebat:

R3 Allz! am si eu o intrebare despre samsung galaxy 550:eu stiu ca pretul este 500-550 lei. dar ce sistem android are cand il cumpar? 2.1? sau cat? si are senzor ca la galaxy s? de exemplu jocuri din alea cu masini si ca sa fac curba sa misc telefonul -- merge? plzz helpbig grin si daca se poate mai dati-mi niste detalii despre telefon -- dar nu vreau sa le copiati de pe net-asa din ce stiti voi--nu multe--dar as vrea sa stiu cat are camera si cata memorie are big grin --funda+vot caruia ma ajuta si la restul vot

Răspuns Câştigător
| Aditzu1988 a răspuns:

2.1 intr-adevar are. Dar iti poti lua foarte simplu de pe net daca urmezi corect intructiunile android gingerbread. Cel putin eu unul mai reusit si am 2.3.4 versiunea de android. Si da are sensor de care spui tu.