| Vendetta47 a întrebat:

Rapid un raspuns. Vreau sami bbag cu iTunes un joc pe iPod si-mi apare urmatoarea eroare "This app"CS Portable"was not installed on the iPod "Lucas iPod" because the app could not found".Funda.Plsss un raspuns cat se poate de rapid.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Consultanta2012 a răspuns:

Ia legatura cu departamentul tehnic al retelei din care faci parte, sectiunea telefoane mobile si ei iti vor explica pasii pe care trebuie sa ii urmezi pentru a realiza transferul.

PS: Vodafone are program de relatii cu clientii doar pana la ora 18:00.

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos! Numai bine! FUNDA?

| Vendetta47 explică (pentru Consultanta2012):

Nu inteleg nimic. Zimi pe TPU, ca nu sun la Vodafone

Răspuns utilizator avertizat