| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Răspuns urgent! Lucrez la un proiect in WORLD 2007 si trebui sa numeroteze paginile dar nu de la prima tocmai de la a 4 si chiar nu stiu cum sa fac. Ma poate ajuta cineva. DAU FUNDA!

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din meniu alegi vizualizarea Header /Footer (adica capul si subsolul paginii. Mergi la pagina de unde doresti numerotarea.
La inserare alegi "numerotare pagina" pe care-l va plasa unde se misca cursorul (ulterior se poate schimba pozitia). Numerotarea-l poti plasa ori in capul, ori in picorul (subsolul) paginii
La proprietati (pagina) scoti marcajul "identic cu pagina anterioara" si la numerotare pui de la pagina curenta.

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru Bula):

Tot nu am inteles nici din video nuci de aici

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru Bula):

Nu am reușit nici ca in video nici cum mi-ai zis tu

| Bula a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Intra in meniurile text, acolo le gasesti toate elementele.
Nu stiu cine te a invatat folosirea calculatoarelor, daca nu te stii descurca in meniul unui program.

| dannyel86 a răspuns:

Un video care sper sa te ajute.
Visual, lucrurile se inteleg mai bine.
https://www.youtube.com/watch?v=b6hRyQMBbE8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca se v-a intoarce. Nu a plecat departe. Am si eu o pisica si prima data a sarit intr-un prun. Si s-a intors dupa 2-3 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu stii nimic daca tu lucrezi in World... (facepalm)
Word si iti recomand 2015 sau cat e..se gaseste online gratis si e mult mai bun.

| Deea_Andreea_1985_7Jem explică (pentru anonim_4396):

Poți sa imi zici cum se numerotează? Nu sa imi recomanzi acum versiuni de world

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea_Andreea_1985_7Jem):

Nu ma pricep in 2007 din pacate, INVECHIT-O!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Invechito* scuze, incearca pe versiunea online te rog

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai desteptule, si eu folosesc word 2007 pentru ca m-am obisnuit cu el si nu vreau altceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ew,demodati.Nu apreciati ca se chinuie si oameni pentru ceva nou. Plus ca e mai usor de folosit + functii noi utile.Mda