| vampir378992312 a întrebat:

Recomandări psiholog din Bârlad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta pe Google. E greu?

| vampir378992312 explică (pentru darrio2007):

Nu dar am zis ca poate va răspunde cineva are a facut ședințe psihologice in Bârlad și imi poate spune de experienta sa

| darrio2007 a răspuns (pentru vampir378992312):

Se pare ca deocamdata nu a facut nimeni sedintele de care spui.