| Daniel_Gabriel_1995 a întrebat:

Recomandati-mi un telefon pana in 1650-1800 lei procesor bun, camere bune si fast charging

14 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si ma gandesc ca vrei si sa mearga bine in jocuri, sa fie rezistent, si daca se poate sa aiba si folie si husa in cutielaughing Cam multe pretentii pentru 1800 de lei.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Alege de aici

https://www.emag.ro/......priceasc/c

| Daniel_Gabriel_1995 explică (pentru Wr3nch):

Huawei P40 lite merită?

| Wr3nch a răspuns (pentru Daniel_Gabriel_1995):

Depinde. Tine cont ca nu ai access la serviciile Google si va trebui sa instalezi manual YouTube de altundeva. Idem pentru multe aplicatii care nu sunt pe App Gallery.

| Daniel_Gabriel_1995 explică (pentru Wr3nch):

Nu i o problemă, real me nu-mi place
Recomanda mi un telefon de la Huawei pana in 1650 lei 1800

| Wr3nch a răspuns (pentru Daniel_Gabriel_1995):

Pai nu am ce ca doar P40 Lite are 5 la pretul asta. Personal as merge pe Mi 10 Lite.

| SpEeD54454 a răspuns (pentru Daniel_Gabriel_1995):

Nu merita niciun Huawei
Dacă nu ai google pe ea atunci poate sa aiba si 32gb ram și 1tb la 1500 de lei
Serviciile fac totul
Nu poti sa faci un transfer bancar pe un Huawei, nu poti sa te uiti la yt etc
E o doar o chinezarie si atât

| Crackman a răspuns:

Poco x3

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Crackman):

POCO X3 POCO X3 POCO X3 POCO X3 POCO X3 POCO X3! Pacat ca nu prea ai cu cine discuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1650-1800 ce? Anul in care a aparut? Kilometri distanta de casa? Coco? Parale? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pardon acum am observat ca ai scris lei big grin

| Daniel_Gabriel_1995 explică:

Sa fie si 5G

| SpEeD54454 a răspuns:

Samaung galaxy A71 iti recomand
Cred ca e cel mai bun la acest pret
Este aproape cel mai bun midrange

| SpEeD54454 a răspuns:

*Samsung