| NowForYou000 a întrebat:

Repede! De pe ce site pot cumpara un telefon sau o tableta pana in 200 de lei? Ca nu gasesc...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine mai pune 2-300 de lei si iti iei o tableta mai buna. Si noua din magazin.

| Shammal a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DS9QSHBBM/

https://www.emag.ro/......DNMH30BBM/

Depinde si ce fel de telefon vrei si ce vrei sa faci cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La suma asta nu prea gasesti ceva acceptabil. Oricum stiu ce inseamna sa nu ai bani, sa iti doresti ceva si sa nu poti cumpara. Pe OLX nu recomand pentru ca acolo mai mult se vand doar rebuturi cu defectiuni interne.
Pune si tu ban pe ban si iti cumperi ceva mai calumea. Nou, din magazin. Crede-ma, stiu cum e pentru ca am trecut prin situatii de gen. Rade numai cine nu stie cum este.

| MadalinG99 a răspuns:

EMAG, au fost multe azi.

| Atfas a răspuns:

Nou nu ai de unde.

| Anonymous212 a răspuns:

Olx.com rolling on the floor