| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Replici pentru cineva care ma face gay,sau sa ii sug..., fara mistouri va rog(e baiat ca si mine)

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cea mai clasica e ca n-ai ce sa-i sugi.

| FaraNumePls a răspuns:

"Eu cred că tu ești gay și vrei sa distragi atenția de la orientarea ta, spunând că sunt gay" și după poți să ii strigi după el "La*agiu*e!" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mai bine ii spui " las prostii sa vorbeasca singuri pentru ca prostii au mintea odihnita". Sau mai bine zis, intre noi fie vorba, mai bine lasa-l sa vorbeasca cu adevarat singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia nu merita nici o replica. Cel mai bun sfat: ignor total si o da se potoleasca.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Ai spui ca esti activ nu pasiv adica dai nu primesti striga dupa el pasivuleeeeee

| AlecuAlex a răspuns:

Gay e ala care sta