| Evelinmariaa a întrebat:

S-a confruntat vreo cineva cu alopecia și știe un tratament care funcționează?

1 răspuns:
| andrey076lll a răspuns:

Tocmai am vazut zilele trecute la tv emisiunea doamnei dr Pimple Poper pe numele dansei Sandra Lee si a rezolvat aceasta problema unei fete.Are cont de Tik Tok.Te pot sfatui sa-i dai falow si sa-i trimiti un mesaj cu ce ai de spus in privinta asta.Te va ajuta si tipa e foarte tare in dermatologie.Sanatate si noroc.O zi placuta!