| anonim_4396 a întrebat:

S-a maritat o femeie cu un barbat de pe chat in Romania? doresc sa stiu si eu dar vorbesc serios.sau care femeie s-ar marita cu un barbat de pe chat?

3 răspunsuri:
| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

Sunt mai multe astfel de cupluri, sunt multe site-uri care in costul unui abonament de 3-4 eur iti ofera trafi pe un site de matrimoniale, informatii, un fel de facebook
multe rude s-au casatorit tot asa

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru Mihai_Alexandru_Anca_1957):

Nu ma refer la site-uri de chat nu de de matrimoniale!

| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns (pentru Chiru_Ionut_1979):

Nu sunt sigur, daca au vorbit in privat... ex.mesenger sau e mai greu asa dar nu inposibil