| Oliwer123 a întrebat:

Sa am incredere in astfel de anunturi pe OLX?

https://www.olx.ro/oferta/samsung-s8-nou-64gb-ID9mGWx.ht ml#52543cf19d; promoted

Daca as vrea sa il cumpar nou ar mai trebuii sa mai strang cativa banuti, dar chiar asa cine ar vinde un telefon de 3500lei pe 2300 de lei sa fim seriosi acum. Astepti pareri despre chestia asta putin cam suspecta.

1 răspuns:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Ar fi o posibilitate. Știu un românaș care a făcut la fel, luând din Anglia în jur de 5-6 telefoane la abonament, toate de ultimă generație. Și bineînțeles că e posibil să fie mulți alții ca el. E mai ieftin într-adevăr, dar odată ce zice că predă personal în Pitești, nu are cum să fie țeapă. Cere livrare cu verificare, cât de scump te-ar putea ajunge?