| bia3anca97 a întrebat:

Sa facut mai frumos pe litoralul tari romanesti? cazarile sunt to scumpe?

5 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Cazare era undeva in eforie la o vila o camera cu 60 de lei pe zi, foarte misto si nu mi se pare scump.

| ForbiddenLove a răspuns:

Chiar maine plec la mare insa nu stiu cat costa cazarile pentru ca stau la nasii mei happy

| bia3anca97 explică:

Da este mai frumos. sau strans toti pestii morti de pe plaje si angajatii hotelutilor au scazut preturile pentru turisti. dar poti sa faci insolatie de la razele ultra violete si poti face cancer de piele asa ca te sfatuiesc sa ai grija si la amiaza sa stai la umbra, sa bei multa apa (nu suc ) caiti face sete si mai tare si sa ai grija ce mananci ca am auzit la stiri ca angajatii de la restaurante prepara in bataie de joc mancarea pentru clientii lor si apoi ii pun se plateasca chiar daca nu le place,, succes! fundita te rog!

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Mie una nu mi se pare mai frumos dar cazarile au scazut exagerat

| racos a răspuns:

Www.cazaripelitoral.ro/cazare/eforie_nord/casa_raul daca iti place cu cea mai mare placere iti stam la dispzitie.