| VasileRapidistu13 a întrebat:

Sa presupunem ca s-ar da cu nuclearele chiar acum, ce ati face in ultimele 5 minute? Eu i-as zice unei gagici de care imi placea in liceu ca a fost cea mai frumoasa perioada cand am cunoscut-o chiar daca e aproape maritata si as privi partea buna daca inima nu-ti bate nu te mai doare.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care 5 minute?

| RAY a răspuns:

Îți dai seama ca nimeni nu ar anunț asta, nu ai știi

| GabiDumitrescu a răspuns:

O intrebarea foarte buna. Ar fi mai mult de 5 minute, ca nu da nimeni cu nucleare in Romania in centrele populate. Costa cit nu face sa irosesti aiurea bunatate de nucleare. Altfel, daca as sti ca mai am 5 minute, i-as rupe gitul nevesti-mii.

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Eu as face orice că sa mai rămân în viața.
In primele cinșpe minute de la impact trebuie să cauți un loc la subsol unde sa te adăpostești. Apoi daca vrei să ieși afară trebuie sa îți acoperi toate zonele expuse.

| cfrtobias a răspuns:

Apuci daca nu e langa tine sa ii zici?happy

| VasileRapidistu13 explică (pentru cfrtobias):

Ii zici pe Facebook, oricum ma viata n-are sens ori ca murim acu cu razboiu ori ca peste 50 ani tot mori.

| Dorotheea21 a răspuns:

De ce lumea crede că toate lucrurile importante trebuie spuse la un sfârșit al vieții sau al lumii, când nu mai contează?
Spune-i acum.
Oricum la exploziile nucleare am înțeles că nu mai funcționează niciun aparat care are un procesor în el. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Sisiwieuc9 a răspuns:

Probabil ca m-as duce undeva foarte jos, sub pamant (nu ma intrebati unde, ca nici eu nu stiu) si as lua repede cateva paturi si haine, cata mancare si apa pot, o carte si telefonul meu ca sa pot cere ajutor. Macar voi sti ca am incercat

| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

Mi as vinde golful 3 la jumatate de pret.