| Floris83 a întrebat:

Să văd cine știe! Am niște căști de iPod, care după ce le-am șters cu spirt, au devenit foarte lipicioase, de nu-ți vine să le mai folosești, se lipesc de orice! Ce soluție găsesc să remediez problema asta, dacă se mai poate? Îmi pare rău de ele, că-s foarte bune!

2 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

De ce le-ai sters cu spirt?
Nu puteati sa le stergi cu un betisor de urechi putin umed?
Nu cred ca mai poti face ceva, cumpara altele sau pune ceva peste ele, cum ar fi acel materian care il au in varf anumite casti.

| Floris83 explică (pentru ゼロの):

păi de unde de să știu, la altele merge să le ștergi așa, era chestia că se murdreau mereu colectau mizeria de peste tot, se înnegreau, marfă chinezească, nu știu dacă cele originale fac așa...acum mă gîndesc să le acopăr cu un strat de ceva, asta vream să știu, să le folosesc în continuare, sunt f bune!