mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Saitul TPU are cumva virusi? cateodata se blocheaza si merge greu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred sa aiba virusi. Eu am NOD32 si nu-mi semnaleaza nimic. Incearca sa vezi daca ai destul spatiu pe discul C. uneori asta este problema...
Mult succes!
Daniela

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate... cu doua picioare, cativa... devil

| elena a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu...net-ul tau este de vina...

assiris
| assiris a răspuns:

Nu

Janina
| Janina a răspuns:

Si mie mi se intampla.

carla
| carla a răspuns:

Foloseste Mozilla ca browser, merge mai bine acolo happy

| DenissaDeea a răspuns:

Poate antivirusul tau iti ocupa prea mult spatiu din memoria calculatorului sau de la reteaua de internet, am avut si eu problema aceasta si era de la reteaua de internet.

| Delia 75 a răspuns:

Nu... dar cred ca uneori sunt atit de multi logati pe TPU incit e normal sa mearga mai greu ...si mie mi se mai intimpla...in ultimul timp insa foarte rar.

| claw_4117 a răspuns:

Nu, nu are cum.

| RainDrop a răspuns:

Totul e posibil, dar nu cred...

| vyol3ta a răspuns:

Poate k este prea inkrkt (muzica, poze...)
incearca sa mai stergiwinking