| campionulmofl a întrebat:

Sal am nevoie de progarama pentru skype care poate sa transmita acelasi mesaj la toti prietenii de pe skype odata mersi aticipat

5 răspunsuri:
| Cr1st1n3 a răspuns:

Pentru aceasta nu e nevoie de nici un program big grin poti crea ca o conferinta, adaugi prietenii intr-un fel de grup, asa poti vb cu mai multe persoane concomitent si mesajul pe care il trimiti il primesc toti participantii conferinteilaughing))))))

| campionulmofl explică (pentru Cr1st1n3):

Eu de grup stiu da de ex la toti poti sa trimiti odata azi la ora 12 ete concurs si vine la toti care is in skype fara sa faci grup

| Cr1st1n3 a răspuns (pentru campionulmofl):

Ei dar nu stiu, cred ca cel mai simplu e copie si insereaza big grinbig grinbig grin

| campionulmofl explică (pentru Cr1st1n3):

Nu este un fel de proga care face aceasta

| Cr1st1n3 a răspuns (pentru campionulmofl):

N-am auzit de asa program, dar cred ca pina o sa-l gasesti daca ar exista, mai bine te chinui putin si trimiti la fiecare apartewinking big grin