| Eu500 a întrebat:

Sal am si eu o intrebare am instalat un windows xp si cand dau sa formatex removable disk -f imi scrie dau start formatare si imi apare warning:formatting wil erase ALL data on this disk, the format the disk click ok.To quit, click cancel ce trebuie sa fac ca sa mearga sa formatez

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Zice asa: Atentie: formatarea va sterge toate datele dupa disk. Pentru a formata diskul apasa OK, pentru a renunta apasa cancel.
Deci daca vrei sa formatezi partitia sau stickul apasa OK. Aia este doar o avertizare ca iti va sterge toate datele stocate in acel drive. Bafta!

| comansorin a răspuns:

Iti traduc eu ce inseamna : "PERICOL! Formatarea va sterge toate datele din aceasta partitie (parte a calculatorului) pentru a inceta formatarea apasa pe cancel!" adica in loc sa apesi pe cancel apesi pe Yes, e simplu, fundita?

| withoutmoney a răspuns:

Te poate ajuta asta www.thebestscreensavers.com