| Mirco a întrebat:

Sal as avea si eu o problema cu web-ul l-am instalat si si cand intru pe mess sa dau web la cineva imi apare fereastra in care trebuia sa se vada imagine toata neagra si nu stiu ce sa fac cine poate sa ma ajute fundahappy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deschide o pagina pe messenger cu un prieten si apoi da clik pe Help si apoi pe setup video and voice si urmeaza pasii! Vezi acolo ce spune despre camera ta!

| Dianaa14 a răspuns:

Verifica camera de la web si incearca sa il mai instalezi odata daca nu merge du-te la magazinul de unde ai luat camera web si poate te ajuta ei