| EllyCA a întrebat:

stiti site-uri care poti sa-ti faci un jurnal? idei? funda

4 răspunsuri:
| FunKesha a răspuns:

Normal dai la www.google.com scrii jurnalul hannah montana te inregistrezi pe site-ul unic cauti pe site-ul hannah montamna parola si gata! Ti-ai facut jurnal sunt mai multe informati
pe site! funda

| AAAdelin a răspuns:

Sa stii ca iti poti face propriul site pe www.wix.com trebuie sa iti faci cont iar apoi poti sa iti faci propriul jurnal(totul este FREE) online pe care i-l parolezi si doar tu si daca dai parola inca tateva persoane vor avea acces la jurnalul tau. Poti sa-ti faci mai multe pagini si sa l-e colrezi cum vrei, si sa atasezi poze dar daca ai salvat jurmalul si vrei sa mai adaugi in el nu trebuie sa i-l refaci tot, ci doar ii dai click pe Edit si v-ei putea continua. Bafra si sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnale.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ba frate