| Stavros a întrebat:

Sal`tare.

Am si eu o problema cu laptop-ul.

Deci cand il scot din priza... mi se opreste laptop-ul ( cu tot ca am bateria pusa ) si nu stiu dc. In bara de start imi apare 99% available (plugged in, not charging)

Imi dati si mie o idee care ar putea fi cauza?

Eu ma gandesc ca o fi de la setari

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Aceeasi problema o am eu...si sigur nu ne mai tin bateriile! Si mie imi arata ca e incarcata full, dar daca scot clc din priza mi se inchide dupa maxim 4 minute! Asta e...

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Părerea mea este că bateria este stricată. big grin
Cheamă pe cineva specialist în IT și rezolvă problema cât de curând să nu afecteze mai rău procesorul sau altceva. happy

Baftă!

| Annd a răspuns:

Da ce laptop ai, ma man?

| Stavros explică:

Pai e Laptop ThinkPad Lenovo SL500.

| Maria139 a răspuns:

Si eu am avut problema asta, inseamna ca s-a stricat bateria, si nu se mai incarca...